2 /5 Chuck B: I stopped in here to use the restroom, and to possibly grab something quick to eat. I couldnt believe my eyes when I saw the prices of the hot-box items. $6 for a little tiny burrito. $7 for a little tiny breakfast pizza, almost $6 for a little breakfast sandwich. Are you trying to pay the light bill with one sale? So, you warm up a bunch of food that costs you how much? You mark up the price so high that nobody wants to buy it, because they cant feel its value when they hold it in their hand. You end up throwing it in the trash and writing it off every day. Youd make more money by lowering your prices to increase sales volume. When people start to realize that you have economical food to buy, theyll remember that when theyre hungry. Why would somebody spend $6 on a breakfast sandwich when they could spend maybe $3 on the breakfast sandwich and then buy perhaps a drink or something to go with it? You can sell a $3 breakfast sandwich, and coffee for two bucks. How much did it cost you to make the coffee? Pennies. I only gave you two stars because the store was clean.